Go Back   Realitatea .NET » FORUM » Politica

Politica Discutii politice despre politică, politizând

Reply

Thread Tools Search this Thread Display Modes
Old 05-27-2012
MOARKETING
Guest

Scris de catre pUЅLamale View Post
Baso-creier-cit-o-nuuka, tocmai tu, postaca iubitoare de postac angajat al PSD, sa vorbesti despre stat pe net 24/7, in slujba partidului?

Jegoaso, jegoaso, n-ati mai schimbat si voi placile... Pe moarketing il vad cu aceeasi "aplecare" spre scatofilie ca pe vremea cind era un simplu si jegos MegaBytu (etc., etc., ca nici nu mai stiu cite ID-uri a avut).

Unde este, insa, seful vostru, Zsolt Torok, "cercetatorul" din Delta, impus de PSD si ca sef de colectiv de postaci?? Vad ca discutati numai intre voi doi, Zsolt, saracul, a disparut in ceata? Sa nu spui ca a murit!...
Iar s-o fi dărîmat gardu' dă la spitalu' dă napoleoni sau ai trecut cu barca pe deasupra?
Reply With Quote
Old 05-27-2012
pUЅLamale pUЅLamale is offline
Senior Member

Scris de catre MOARKETING View Post
Iar s-o fi dărîmat gardu' dă la spitalu' dă napoleoni sau ai trecut cu barca pe deasupra?
Oooo, desigur, slugoiule, stim placa... Nu o mai schimbati si voi? Scriind mereu exact aceleasi idei cu aceleasi cuvinte aratati doar cit de timpiti sunteti, chiar si ca postaci angajati de PSD...
Reply With Quote
Old 05-27-2012
bossul bossul is offline
Utilizator înregistrat

Nu-i frumos sa razi de oamenii bolnavi...
Reply With Quote
Old 05-27-2012
MOARKETING
Guest

Scris de catre bossul View Post
Cum sa nu. Altfel ar mai sta el 24/7 pe net sa-i ia pulsul cu gura prezidentului etilic?
Pulsu' Boschetarului de la 3Coceni ie neregulat şi se prezintă sub formă de băşini trase la beţie...
Reply With Quote
Old 05-27-2012
Senior Member

Asa, doamna baso-creier-cit-o-nuuka, asa, vino si tu in ajutor... Vai de soarta ta, cit de mult te-ai straduit sa te prefaci barbat!...
Reply With Quote
Old 05-27-2012
Senior Member

Pentru postaciii PSD Moarketing si bossul (cunoscuti ca Dracu' gol si Baso pe forumul acela lipsit de importanta, unde se aduna postacii PSD sub comanda lui Zsolt Torok, reamintesc faptul ca subiectul acestui thread este altul decit mizeriile aruncate de ei aici. Si anume:
Acum o zi
LiberulArbitru
Utilizator înregistrat

Crin Antonescu beat mort, pisat pe el si descheiat la slit

Acest dobitoc e sustinut sa nu cada, fiind beat mort, nu poate sta singur in picioare. Vedeti cat de strans e tinut de mana dreapta de cel care-l ajuta sa stea in picioare. Cei doi din stanga pozei au privirea indreptata spre dosul dobitocului, mai mult ca sigur fiind pisat pe el, iar cei doi nu se pot abtine sa nu se uite, socati de ce vad. Iar cretinul mai e si descheiat la slit.

Last edited by LiberulArbitru; Acum o zi at 02:22 AM..
Reply With Quote
Old 05-27-2012
Senior Member

Pentru postaciii PSD Moarketing si bossul (cunoscuti ca Dracu' gol si Baso pe forumul acela lipsit de importanta, unde se aduna postacii PSD sub comanda lui Zsolt Torok), reamintesc faptul ca subiectul acestui thread este altul decit mizeriile aruncate de ei aici. Si anume:
Acum o zi
LiberulArbitru
Utilizator înregistrat

Crin Antonescu beat mort, pisat pe el si descheiat la slit

Acest dobitoc e sustinut sa nu cada, fiind beat mort, nu poate sta singur in picioare. Vedeti cat de strans e tinut de mana dreapta de cel care-l ajuta sa stea in picioare. Cei doi din stanga pozei au privirea indreptata spre dosul dobitocului, mai mult ca sigur fiind pisat pe el, iar cei doi nu se pot abtine sa nu se uite, socati de ce vad. Iar cretinul mai e si descheiat la slit.

Last edited by LiberulArbitru; Acum o zi at 02:22 AM..
Reply With Quote
Old 05-27-2012
gorro's Avatar
gorro gorro is offline
Utilizator înregistrat

prezidentului etilic?
De ăsta vorbeşti, NU?

Old 05-27-2012
MOARKETING
Guest

Oooo, desigur, slugoiule, stim placa... Nu o mai schimbati si voi? Scriind mereu exact aceleasi idei cu aceleasi cuvinte aratati doar cit de timpiti sunteti, chiar si ca postaci angajati de PSD...
Aşteptăm să ne mai delectezi matale cu nişte noutăţi de genu': "cum distrug postacii forumuri"...
Reply With Quote
Old 05-27-2012
MOARKETING
Guest

Bolnavi ca bolnavi, da' şi foarte coerenţi...
Reply With Quote
Old 05-27-2012
Senior Member

Aşteptăm să ne mai delectezi matale cu nişte noutăţi de genu': "cum distrug postacii forumuri"...
Pai dovediti voi singuri, postacilor, in fiecare zi...
Da' trebuie ca ati ajuns rau de tot in colectivul ala (serios, a murit Zsolt-delta_d, de nu va ajuta?) daca ati decis s-o chemati pe acest forum si pe Baso-creier-cit-o-nuuka...
Reply With Quote
Old 05-27-2012
gorro's Avatar
gorro gorro is offline
Utilizator înregistrat

Chiar asta îmi spuneam când am văzut chestia de mai jos:

Old 05-27-2012
bossul bossul is offline
Utilizator înregistrat

S-ar putea foarte bine sa te trezesti cu un ban abuziv din partea administratiei pro-prezidentiale, daca mai scrii mult cat timp pacientu' externat cauta scandal pe forum.

Asa, doamna baso-creier-cit-o-nuuka, asa, vino si tu in ajutor... Vai de soarta ta, cit de mult te-ai straduit sa te prefaci barbat!...
Tu chiar crezi ca sunt aia sau ai gasit doar pretext sa ma-njuri cu constiinta curata (), cum faceai inainte de pe alte clone?
Reply With Quote
Old 05-27-2012
MOARKETING
Guest

pacientu' externat
De unde atîta externare? Yo cre' c-a sărit gardu' călare pe Iosefina, iapa de la aprovizionare...
Reply With Quote
Old 05-27-2012
MOARKETING
Guest

Pai dovediti voi singuri, postacilor, in fiecare zi...
Da' trebuie ca ati ajuns rau de tot in colectivul ala (serios, a murit Zsolt-delta_d, de nu va ajuta?) daca ati decis s-o chemati pe acest forum si pe Baso-creier-cit-o-nuuka...
Trebuie că ai ajuns rău de to(n)t dacă te-ai apucat să faci clăbuci la gură cu odorizantu' de la veceu...

Last edited by MOARKETING; 05-27-2012 at 11:30 AM..
Reply With Quote
Old 05-27-2012
bobmarlly's Avatar
bobmarlly bobmarlly is offline
Utilizator înregistrat

Pulsu' Boschetarului de la 3Coceni ie neregulat şi se prezintă sub formă de băşini trase la beţie...
Mai electrocutatule! Da si omul orice, pentru cohambitare...asta merita uslasii, asta le da

Acesta, este un citat din mine...si bineinteles, inregistrat la osim

Last edited by bobmarlly; 05-27-2012 at 11:44 AM..
Reply With Quote
Old 05-27-2012
fanica fanica is offline
Utilizator înregistrat

Scris de catre petre c View Post
Pai care e noutatea ?? Ca asa e de cel putin doua ori pe saptamana !!
De ce credeti ca nu se poate scula dimineatza ?? De ce credeti ca nu vine la serviciu si e campionul chiulului din Parlamentul Romaniei ??

Problema e ca imbecilul vrea sa fie Presedinte al Romaniei !!!!....
De ce nu ar putea fi presedinte daca e betiv? Actualul e tot betiv si el .

Este de la sine inteles ca tot ce scriu aici este un pamflet !!!
Nu cred nici eu nimic din ceea ce postez aici.
Reply With Quote
Old 05-27-2012
fanica fanica is offline
Utilizator înregistrat

Scris de catre gorro View Post
Chiar asta îmi spuneam când am văzut chestia de mai jos:

Nu cred ca e adevarata poza . Daca ar fi fost beat cred ca intrunirea electorala ar fi fost confirmata si de posturile de televiziune PDListe . Pina unde e in stare sa mearga haita PDLista !!!!!

Reply With Quote
Old 05-27-2012
gorro's Avatar
gorro gorro is offline
Utilizator înregistrat

Care posturi de televiziune pedeliste? a3, otv sau rtv? Ştii ce e interesant? Că gîdea & comp nu se prea înghesuie să conteste originalitatea stop-cadrului.

Last edited by gorro; 05-27-2012 at 03:26 PM..
Reply With Quote
Old 05-27-2012
comandant nava's Avatar
comandant nava comandant nava is offline
Moderator

Default E discutabila poza !

Scris de catre fanica View Post
Nu cred ca e adevarata poza . Daca ar fi fost beat cred ca intrunirea electorala ar fi fost confirmata si de posturile de televiziune PDListe . Pina unde e in stare sa mearga haita PDLista !!!!!
Cu atata tehnica grafica mi-e greu sa cred ca poza ar fi reala !
Nu cred ca poza e reala !
Daca ar fi totusi reala e un fapt grav pentru un prezidentiabil si chiar pentru un sef de partid ! Nu cred ca staful de campanie ar fi defilat cu un candidat in stare de ebrietate , e ilogic . Poza e clar un fals mizerabil , iar cei care utilizeaza asemenea mijloace sunt persoane fara caracter si moralitate !
Campania electorala trebuie dusa cu argumente , idei civilizate , nu cu poze sau filme trucate !

Repet daca totusi poza e adevarata e caz de demisie din politica ...nu doar din partid !

Last edited by comandant nava; 05-27-2012 at 03:37 PM..
Reply With Quote
Old 05-27-2012
comandant nava's Avatar
Moderator

Default Asta e rautate !

De ce nu ar putea fi presedinte daca e betiv? Actualul e tot betiv si el .
Nu-i corect ce spui !
Ca sa aduci acuzatii trebuie sa ai dovezi , ori dovezile dumneavoastra sunt poate declaratiile ciutacilor sau ale lui Vadim .
Astea-s sloganuri pentru urechisti .
Exemplu cu poza lui Antonescu e edificator , nu poti eticheta oamenii dupa sloganurile ciutacilor sau dupa poze trucate pe net !

Netul e un spatiu liber , puteti crede ce vreti , puteti crede ca poza lui Crin e adevarata sau puteti crede in sloganurile ciutacilor , problema e ca in ambele cazuri va inselati !
Old 05-27-2012
TB's Avatar
TB TB is offline
Utilizator înregistrat

Asteptam sa mai mesteci niste cacareze de ren, iar in lipsa lor ceva mioritic de la tatucul tau Voiculescu
Reply With Quote
Old 05-27-2012
Quassimodo's Avatar
Quassimodo Quassimodo is offline
Utilizator înregistrat

Scumpete, pentru deplina ta cunostnta de cauza: Fotografia a aparut pe net ieri sambata 26-05-2012! Conform cu legea electorala, CNA sanctioneaza drastic televiziunile care fac campanie electorala in zilele de sambata si duminica! B1 tv a si fost sanctionat pt o emisiune a lui Turcescu de saptamana trecuta!
In plus PD-L nu practica grosolania usl'ista!
Ca poza e reala sau nu, poza o sa-i faca felul in campanie daca nu gaseste o modalitate de a demostra facatura!
Reply With Quote
Old 05-27-2012
comandant nava's Avatar
Moderator

Default Amanunte ?

Scris de catre Quassimodo View Post
Scumpete, pentru deplina ta cunostnta de cauza: Fotografia a aparut pe net ieri sambata 26-05-2012! Conform cu legea electorala, CNA sanctioneaza drastic televiziunile care fac campanie electorala in zilele de sambata si duminica! B1 tv a si fost sanctionat pt o emisiune a lui Turcescu de saptamana trecuta!
In plus PD-L nu practica grosolania usl'ista!
Ca poza e reala sau nu, poza o sa-i faca felul in campanie daca nu gaseste o modalitate de a demostra facatura!
Salut Bel , daca stii amanunte despre poza , de unde e poza , cine a facut-o etc ....
E prea grav sa fie poza adevarata .
Daca e adevarata e caz de demisie din politica nu din partid .
Cine face asa ceva nu are ce cauta in politica !

Sory , initial am crezut ca poza e trucata , nu aprofundasem subiectul , am crezut ca e una din pozele de pe 'Baricada", sunt stupefiat , poza e de pe B1 Tv iata link-ul
http://www.b1.ro/stiri/politica/crin...oto-28976.html

Deci dupa cum se pare poza ar fi adevarata iar Antonescu e terminat politic , daca se va dovedi ca poza e reala pentru Crin e final de cariera .
Doar cei din drojdia societatii apar in asemenea ipostaze , doar aurolacii umbla cu hainele in asemenea hal . Nu am certitudinea ca poza e reala , asta o pot certifica expertii . Presimt ca sarcina ciutacilor va fi foarte grea in a-l apara pe Crin .
Dupa o asemenea ipostaza dispari din viata publica !

Last edited by comandant nava; 05-27-2012 at 05:19 PM..
Reply With Quote
Old 05-27-2012
bobmarlly's Avatar
Utilizator înregistrat

Thumbs down ...inceputul de final politic al absentescului.

Scris de catre comandant nava View Post
Salut Bel , daca stii amanunte despre poza , de unde e poza , cine a facut-o etc ....
Este o actiune bine pusa la punct de herberciuc, pentru a-l desfiinta pe repetentul absentescu.
Cel care l-a ridicat de mana pe somnambul, detine in mod sigur intregul secret al problemei dar la urma urmei, sa se manance intre ei, ca sobolanii.

Reply With Quote
Old 05-27-2012
Quassimodo's Avatar
Quassimodo Quassimodo is offline
Utilizator înregistrat

Sory , initial am crezut ca poza e trucata , nu aprofundasem subiectul , am crezut ca e una din pozele de pe 'Baricada", sunt stupefiat , poza e de pe B1 Tv iata link-ul
http://www.b1.ro/stiri/politica/crin...oto-28976.html

Deci dupa cum se pare poza ar fi adevarata iar Antonescu e terminat politic , daca se va dovedi ca poza e reala pentru Crin e final de cariera .
Doar cei din drojdia societatii apar in asemenea ipostaze , doar aurolacii umbla cu hainele in asemenea hal . Nu am certitudinea ca poza e reala , asta o pot certifica expertii . Presimt ca sarcina ciutacilor va fi foarte grea in a-l apara pe Crin .
Dupa o asemenea ipostaza dispari din viata publica !
Nici o problema! Poza e facuta la lansarea candidatului Ion Cilea pt presedintia consiliului Valcea din cate stiu! Oricum exista o sumedenie de alte inregistrari fie si de amator!
Personal mie povestea mi-se pare lucratura in sensul ca este practic imposibil ca sa nu fi observat nimeni halul in care era A C! Lucratura in sensul ca l-au lasat intentionat sa apara in halul asta pt a-l compromite! Macar ii bagau camasa in pantaloni si tot era o treba!
Reply With Quote
Old 05-27-2012
comandant nava's Avatar
Moderator

Default Doar o poza ?

Scris de catre bobmarlly View Post
Este o actiune bine pusa la punct de herberciuc, pentru a-l desfiinta pe repetentul absentescu.
Cel care l-a ridicat de mana pe somnambul, detine in mod sigur intregul secret al problemei dar la urma urmei, sa se manance intre ei, ca sobolanii.
Sincer nu conteaza cine pe cine sapa cert e ca daca incidentul e adevarat Crin trebuie sa plece din politica .
Ma intriga un fapt , de ce doar o singura poza ?, in ce hal e individul ar fi trebuit facute mai multe poze , poate chiar filmat !
Daca ar fi vorba de regia cuiva ma gandesc logic ca ar trebui sa avem si un film si mai multe poze , ceva cu sonor etc ...
Hrebe ar fi fost meticulos la treaba asta !
Jurnalistii de investigatie vor face sapaturi , poate dupa aceea vom afla mai multe !
Asemenea indivizi imi creeaza sila !
Old 05-27-2012
comandant nava's Avatar
Moderator

Default Sa se duca ....

Scris de catre Quassimodo View Post
Nici o problema! Poza e facuta la lansarea candidatului Ion Cilea pt presedintia consiliului Valcea din cate stiu! Oricum exista o sumedenie de alte inregistrari fie si de amator!
Personal mie povestea mi-se pare lucratura in sensul ca este practic imposibil ca sa nu fi observat nimeni halul in care era A C! Lucratura in sensul ca l-au lasat intentionat sa apara in halul asta pt a-l compromite! Macar ii bagau camasa in pantaloni si tot era o treba!
Bel , nu stiu , lucratura , nelucratura , treaba e ca un asemenea individ , repet daca se dovedeste adevarat incidentul , trebuie sa plece din politica . Asa ceva doar aurolacii fac , asemenea ipostaze apartin oamenilor strazii , cum sa se prezinte Crin la o intalnire internationala si-n paralel cu relatarea vizitei lui in ziarele occidentale sa apara poze cu Crin in stare de ebrietate ?
Gata pentru Crin jocul s-a incheiat !
Si ce urla individul despre "betivul de Basescu" , ce urla peste tot ca "Basescu cauta sticla pe jos" , se pare ca el avea experienta personala ...
Cand Petre scria pe forum ca individu asta trage la masea eu ma aratam reticent...
Old 05-27-2012
fanica fanica is offline
Utilizator înregistrat

Nu-i corect ce spui !
Ca sa aduci acuzatii trebuie sa ai dovezi , ori dovezile dumneavoastra sunt poate declaratiile ciutacilor sau ale lui Vadim .
Astea-s sloganuri pentru urechisti .
Exemplu cu poza lui Antonescu e edificator , nu poti eticheta oamenii dupa sloganurile ciutacilor sau dupa poze trucate pe net !

Netul e un spatiu liber , puteti crede ce vreti , puteti crede ca poza lui Crin e adevarata sau puteti crede in sloganurile ciutacilor , problema e ca in ambele cazuri va inselati !
La cite acuzatii se lanseaza aici cred ca si eu imi pot permite sa spun ca le are cu paharelu' .Daca ar fi fost un om drept nu s-ar fi putut spune atitea lucruri urite despre el .

Reply With Quote
Old 05-27-2012
bobmarlly's Avatar
Utilizator înregistrat

Sincer nu conteaza cine pe cine sapa cert e ca daca incidentul e adevarat Crin trebuie sa plece din politica .
Ma intriga un fapt , de ce doar o singura poza ?, in ce hal e individul ar fi trebuit facute mai multe poze , poate chiar filmat !
Daca ar fi vorba de regia cuiva ma gandesc logic ca ar trebui sa avem si un film si mai multe poze , ceva cu sonor etc ...
Hrebe ar fi fost meticulos la treaba asta !
Jurnalistii de investigatie vor face sapaturi , poate dupa aceea vom afla mai multe !
Asemenea indivizi imi creeaza sila !
Chestia desteapta e ca tocmai o actiune lipsita de meticulozitate, scapa mai repede si nu poate fi atribuita lui herbencioc...eu, sunt ceva mai rezervat si cred ca e din mijlocul lor "predarea", drept pentru care-l felicit pe cel care a avut ideea sa-l puna pe absentescu, faras.
Chiar trebuia sa ne facem de tot cacatul lumii cu un astfel de om in fruntea statului?
Penelistii au o mare problema acum si sunt mai ceva decat in doliu...nu stiu cum va rezista useleaua dar nici nu ma priveste.
Scursuri intre scursuri.

Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
NU poti posta thread nou
NU poti raspunde