Go Back   Realitatea .NET » FORUM » Opinii despre Realitatea TV

Opinii despre Realitatea TV Ce vrei de la Realitatea TV? Ce nu îţi place la Realitatea TV? Cum vezi tu Realitatea?

Reply

Thread Tools Search this Thread Display Modes
Old 06-18-2009
dezamagit dezamagit is offline
Utilizator înregistrat

Default Realizatori, moderatori si reporteri de 2lei(Realitatea TV)

Dragi angajati(99% din personalul de pe "sticla") ai RTV, care va prostituati pentru o fractiune din tortul audientei, va anunt ca orice om cu un minim coeficient de inteligenta din aceasta tara va dispretuieste profund pe voi si in consecinta si RTV pentru stilul jignitor in care realizati emisiunile. Sunt convins ca in acest moment concurati cu succes pe acceasi "felie" cu antena3 si otv ceea ce va doresc in continuare, dar aveti grija ca electoratul lui vanghelie(cu v mic) este derautat si nu mai stie pe ce post sa se uite mai repede.
Ceea ce ma forteaza Toate emisiunile voastre, cu invitati regizati, este ca in toamna sa ma duc la vot si sa-l VOTEZ pe Basescu chiar daca am multe sa-i reprosez. Sper ca voi si patronul vostru sa va "bucurati", in toamna, exact asa cum ne bucuram noi, privind aceste eminsiuni pline de aceleasi marionete penibile, moderatori si invitati la un loc.
Credibilitatea voastra este 0, daca s-ar face un sondaj, cartoon network v-ar bate la "curu gol".
In incheiere nu pot spune ca "m-am saturat de voi", pot spune "chiar m-am saturat de voi", sunteti mai mult decat penibili.... a.. si inca ceva, un politician are mai multa credibilitate decat voi, sunteti penibili, sunteti penibili....

PS: Chiar a fost parerea unui fost fan realitatea, fost spectator realitatea, fost indiferent realitatea, actual antipatizant realitatea...
Reply With Quote
Old 12-17-2009
luciu08 luciu08 is offline
Utilizator înregistrat

.....ei asi???chiar ai fost fan Realitatea?????Vad ca ai timp suficient sa scrii ,du-te......la antena 3 ce trebuie sa te vaiti!!!??
Reply With Quote
Old 12-17-2009
zwerg zwangzig zwerg zwangzig is offline
Senior Member

Scris de catre dezamagit View Post
va anunt ca orice om cu un minim coeficient de inteligenta din aceasta tara va dispretuieste profund
Tu fiind unul dintre respectivii oameni?
Reply With Quote
Old 12-17-2009
foula's Avatar
foula foula is offline
Utilizator înregistrat

Scris de catre zwerg zwangzig View Post
Tu fiind unul dintre respectivii oameni?
Iti poti imagina ca ai ramas ultimul fraier care inghite cu pofta rahatul lor ca si al lui paduchiosul ala de mircea badea? Naspa si bea cu sifon! Te-ai balonat sinistru.
btw: pe OTV e premierul Boc.
Reply With Quote
Old 12-18-2009
dezamagit dezamagit is offline
Utilizator înregistrat

Stati linistiti, antena3 nici nu exista in lista mea de programe. Cat despre realitatea deja am un an de zile de cand nu mai servesc si spre bucuria mea chiar a iesit Basescu. Asa ca au mancat rahat dejeaba atata timp ... nu poate fi recompensa mai mare .
Va multumesc pentru comentariile intepatoare.

PS: primul post este de anul trecut...
Reply With Quote
Old 12-18-2009
foula's Avatar
foula foula is offline
Utilizator înregistrat

Scris de catre dezamagit View Post
Stati linistiti, antena3 nici nu exista in lista mea de programe. Cat despre realitatea deja am un an de zile de cand nu mai servesc si spre bucuria mea chiar a iesit Basescu. Asa ca au mancat rahat dejeaba atata timp ... nu poate fi recompensa mai mare .
Va multumesc pentru comentariile intepatoare.

PS: primul post este de anul trecut...
Am vazut. Credeai ca nu se vor folosi de el la momentul oportun? Nu vezi cu ce "zdrente" ai de-a face? Se gasesc la orice ora sug,ative platite. Altfel cine dreaku ar fi pus bot la constatarea ta de bun simt?
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
NU poti posta thread nou
NU poti raspunde
Nu poti posta atasamente
NU poti edita postarile tale